| ENERGY CLASS | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 71.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 65 dB |
| Brand | NEFF |
| MODEL: | D65XCC2S0 |
| ENERGY CLASS: | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 71.0 kWh |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 185 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 65 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | B |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | B |
| WIDTH: | 60.00 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4242004287889 |















