| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 332 m3/h |
| ENERGY CLASS | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 60.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 64 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | WCT 64 FLS X |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 332 m3/h |
| ENERGY CLASS: | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 60.0 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 1 |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 64 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | E |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | D |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | D |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 6.0 W |
| WIDTH: | 53.40 см |
| COLOUR: | ИНОКС |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8003437233357 |




















