| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 445 m3/h |
| ENERGY CLASS | А+ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 41.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 55 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | AEG |
| MODEL: | GV77D61SB |
| TYPE: | TILT |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 445 m3/h |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 41.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 55 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | A |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | B |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| WIDTH: | 60.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7333394059099 |





















