| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 430 m3/h |
| ENERGY CLASS | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 44.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 60 dB |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | DWK65DK60 |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 430 m3/h |
| ENERGY CLASS: | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 44.0 kWh |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 220 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 60 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | A |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | E |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 3.0 W |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| WIDTH: | 60.00 см |
| GLASS PANEL: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| NON RETURN VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005395927 |









