| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 596 m3/h |
| ENERGY CLASS | А+ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 29.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 65 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | HATS 6 CBS4B |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 596 m3/h |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 29.0 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 1 |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 170 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 65 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | A |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | C |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| CHARCOAL FILTER: | Yes |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 8.0 W |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| OUTPUT DUCT SIZE: | 150 мм |
| WIDTH: | 60.00 см |
| GLASS PANEL: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| NON RETURN VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 2+4 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8059019090627 |












