| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 400 m3/h |
| ENERGY CLASS | А++ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 25.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 52 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | MIELE |
| MODEL: | DA 6698 W D OBSW |
| TYPE: | T-SHAPE |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 400 m3/h |
| ENERGY CLASS: | А++ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 25.0 kWh |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 89 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 52 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | A |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 9.0 W |
| TIMER: | Yes |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| OUTPUT DUCT SIZE: | 150 мм |
| DISPLAY: | Yes |
| WIDTH: | 89.80 см |
| GLASS PANEL: | Yes |
| COLOUR: | BLACK |
| NON RETURN VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4002515935965 |


