| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 395 m3/h |
| ENERGY CLASS | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 50.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 56 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | MIELE |
| MODEL: | DA PUR 98 W |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 395 m3/h |
| ENERGY CLASS: | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 50.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 56 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | A |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | A |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 9.0 W |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| WIDTH: | 89.80 см |
| COLOUR: | ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4002515711408 |


