| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | ПРОЗРАЧЕН |
| CAPACITY | 500 ml |
| Brand | EMIR |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | SOAP DISPENCER |
| MATERIAL: | PVC |
| COLOUR: | ПРОЗРАЧЕН |
| CAPACITY: | 500 ml |
| EAN | 8697425880328 |









2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | ПРОЗРАЧЕН |
| CAPACITY | 500 ml |
| Brand | EMIR |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | SOAP DISPENCER |
| MATERIAL: | PVC |
| COLOUR: | ПРОЗРАЧЕН |
| CAPACITY: | 500 ml |
| EAN | 8697425880328 |