| FLUID TANK VOLUME | 16.00 L |
| VOLTAGE | 12 V |
| BATTERY CAPACITY | 8.00 Ah |
| Brand | FARM |
| MODEL: | KF-16C-23 |
| FLUID TANK VOLUME: | 16.00 L |
| MAX VOLUME FLOW RATE LIQUID: | 2.00 l/min |
| MAX HERBICIDES PRESSURE: | 4.00 bar |
| VOLTAGE: | 12 V |
| BATTERY CAPACITY: | 8.00 Ah |
| PRODUCT WEIGHT: | 6.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МЕСИНГОВА ДЮЗА + РЪЧЕН РЕЖИМ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8605021373885 |










