| TOTALPOWER | 60 W |
| USB | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | DENON |
| MODEL: | D-M41 |
| TYPE AUDIO SYSTEM: | Micro |
| TOTALPOWER: | 60 W |
| PLAY MODES: | CD, MP3 |
| RADIO TUNER: | Yes |
| USB: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| GRAPHIC EQUALISER: | Yes |
| WEIGHT: | 5 |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| EAN | 4951035061688 |






i
"" Today
| TOTALPOWER | 60 W |
| USB | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | DENON |
| MODEL: | D-M41 |
| TYPE AUDIO SYSTEM: | Micro |
| TOTALPOWER: | 60 W |
| PLAY MODES: | CD, MP3 |
| RADIO TUNER: | Yes |
| USB: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| GRAPHIC EQUALISER: | Yes |
| WEIGHT: | 5 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| EAN | 4951035061688 |