| TOTALPOWER | 160 W |
| USB | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | MX-ST40F |
| TYPE AUDIO SYSTEM: | PARTY |
| TOTALPOWER: | 160 W |
| PLAY MODES: | MP3, WAV, FLAC, AAC |
| USB: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| AUX IN: | Yes |
| DJ EFFECTS: | Yes |
| WEIGHT: | 12.7 КГ |
| EAN | 8806097669302 |










i
"" Today
| TOTALPOWER | 160 W |
| USB | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | MX-ST40F |
| TYPE AUDIO SYSTEM: | PARTY |
| TOTALPOWER: | 160 W |
| PLAY MODES: | MP3, WAV, FLAC, AAC |
| USB: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| AUX IN: | Yes |
| DJ EFFECTS: | Yes |
| WEIGHT: | 12.7 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806097669302 |