| PLAYABLE FORMATS | MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC |
| BLUETOOTH | Yes |
| MAX OUTPUT POWER | 4 X 50 W |
| Brand | JVC |
| MODEL: | KW-M785DBW |
| PLAYABLE FORMATS: | MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC |
| LCD: | 800 x 480 |
| LCD SIZE: | 6,8" |
| BLUETOOTH: | Yes |
| USB: | Yes |
| MAX OUTPUT POWER: | 4 X 50 W |
| TUNER TYPE: | FM, DAB+ |
| STATION MEMORY: | 20 |
| REPEAT: | Yes |
| RANDOM: | Yes |
| LIGHTED BUTTONS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4975769027048 |






