| PLAYABLE FORMATS | MP3, WAV, WMA, DivX, JPEG |
| BLUETOOTH | Yes |
| MAX OUTPUT POWER | 4 X 50 W |
| Brand | PIONEER |
| MODEL: | DMH-G221BT |
| PLAYABLE FORMATS: | MP3, WAV, WMA, DivX, JPEG |
| LCD: | WVGA 800 X 480 |
| LCD SIZE: | 6.2" |
| BLUETOOTH: | Yes |
| USB: | Yes |
| MAX OUTPUT POWER: | 4 X 50 W |
| TUNER TYPE: | FM/AM |
| RDS: | Yes |
| RCA OUTPUT: | Yes |
| AUDIO AUX IN: | Yes |
| REPEAT: | Yes |
| RANDOM: | Yes |
| DISPLAY COLOUR: | ВАРИО |
| LIGHTED BUTTONS: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4988028443435 |










