| OPTICAL ZOOM | ДО 152х |
| Brand | LEVENHUK |
| MODEL: | LABZZ TК76 77113 |
| TYPE: | ТЕЛЕСКОПИ |
| OPTICAL ZOOM: | ДО 152х |
| OBJECTIVE LENS: | 76 mm |
| FOCAL LENGHT: | 700 mm |
| FOCAL RATIO: | F/9 |
| REPLACEABLE EYE LENS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5905555002705 |












i
"" Today
| OPTICAL ZOOM | ДО 152х |
| Brand | LEVENHUK |
| MODEL: | LABZZ TК76 77113 |
| TYPE: | ТЕЛЕСКОПИ |
| OPTICAL ZOOM: | ДО 152х |
| OBJECTIVE LENS: | 76 mm |
| FOCAL LENGHT: | 700 mm |
| FOCAL RATIO: | F/9 |
| REPLACEABLE EYE LENS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5905555002705 |