| POWER | 50 W |
| JUG CAPACITY | 0.35 L |
| Brand | BOLESIC |
| MODEL: | WT8051 350МЛ |
| TYPE BLENDER: | TO GO |
| POWER: | 50 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 0.35 L |
| BLADE MATERIAL: | STAINLESS STEEL |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.680 kg |
| EAN | 6426390079428 |





