| POWER | 1200 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| JUG CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MMB6172S |
| POWER: | 1200 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| JUG CAPACITY: | 1.50 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.900 kg |
| EAN | 4242005215980 |











i
"" Today

| POWER | 1200 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| JUG CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MMB6172S |
| POWER: | 1200 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| JUG CAPACITY: | 1.50 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.900 kg |
| EAN | 4242005215980 |