KitchenAid K150 Empire Red

Експертна система за блендиране от 3 части
Моделът K150 е проектиран за постигане на перфектна текстура, независимо от съставките. Системата включва:
Адаптивен мотор с Intelli-Speed: Разпознава съдържанието в каната и поддържа оптимална скорост, за да премине през всички продукти.
Уникално асиметрично острие: Изработено от закалена неръждаема стомана, то реже под 4 различни ъгъла, като привлича продуктите към центъра за максимално ефективно пасиране.
Оребрена пластмасова кана (1.4 л): Специалната ѝ форма насочва съставките обратно към остриетата, създавайки мощен вихър за справяне дори с най-твърдите елементи.
Специализирана програма за разбиване на лед
KitchenAid K150 е майстор в обработката на лед. Благодарение на предварително зададената програма "Ice Crush", блендерът може да натроши лед за по-малко от 10 секунди. Освен автоматичната програма, разполагате с 3 променливи скорости и Pulse функция, които ви дават пълен контрол върху крайния резултат – от фини смутита и млечни шейкове до сосове и дипове.


Дизайн, издръжливост и лесна поддръжка
В емблематичния цвят Empire Red, този блендер съчетава стил и функционалност. Каната от 1.4 литра е изработена от пластмаса без съдържание на BPA, лека е и е проектирана за лесно наливане без капене. Капакът се затваря плътно и разполага с мерителна капачка (до 60 мл) за добавяне на съставки по време на работа. Всички подвижни части – кана, капак и остриета – са подходящи за почистване в съдомиялна машина.
| POWER | 650 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| JUG CAPACITY | 1.40 L |
| Brand | KITCHENAID |
| MODEL: | 5KSB1325EER |
| POWER: | 650 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 1.40 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.630 kg |
| EAN | 8003437613104 |








