| POWER | 900 W |
| WORK LEVELS | 1 |
| JUG CAPACITY | 0.95 L |
| Brand | NUTRIBULLET |
| MODEL: | NB907R |
| TYPE BLENDER: | TO GO |
| POWER: | 900 W |
| WORK LEVELS: | 1 |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 0.95 L |
| BLADE MATERIAL: | STAINLESS STEEL |
| SUITABLE FOR CRUSHING ICE: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.187 kg |
| EAN | 8006447000872 |








