| POWER | 1500 W |
| WORK LEVELS | 12 |
| JUG CAPACITY | 2.00 L |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HR3770/10 |
| TYPE BLENDER: | HIGH SPEED BLENDER |
| POWER: | 1500 W |
| WORK LEVELS: | 12 |
| PULSE FUNCTION: | Yes |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 2.00 L |
| BLADE MATERIAL: | STAINLESS STEEL |
| VACUUM SYSTEM: | No |
| SUITABLE FOR CRUSHING ICE: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| DIMENSIONS: | 216X167X452 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.000 kg |
| EAN | 8720389013683 |








