| POWER | 350 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| NOISE LEVEL | 86.00 dB(A) |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HR2510/00 |
| TYPE BLENDER: | NORMAL |
| POWER: | 350 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| PULSE FUNCTION: | No |
| NOISE LEVEL: | 86.00 dB(A) |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| BLADE MATERIAL: | STAINLESS STEEL |
| SUITABLE FOR CRUSHING ICE: | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.620 kg |
| EAN | 8720389063459 |





