| POWER | 1500 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| JUG CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | MAGNUM |
| POWER: | 1500 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| JUG TYPE: | GLASS |
| JUG CAPACITY: | 1.50 L |
| SUITABLE FOR CRUSHING ICE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.490 kg |
| EAN | 8414234124517 |










