| FORMAT | CD-R |
| CAPACITY | 0.700 GB |
| SPEED | 52X |
| Brand | VERBATIM |
| MODEL: | 700 MB 52X 43432 25 БР |
| FORMAT: | CD-R |
| CAPACITY: | 0.700 GB |
| DIMENSION: | 12 СМ |
| SPEED: | 52X |
| REWRITABLE: | No |
| PRINTABLE: | No |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 023942434320 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" in 7 days
| FORMAT | CD-R |
| CAPACITY | 0.700 GB |
| SPEED | 52X |
| Brand | VERBATIM |
| MODEL: | 700 MB 52X 43432 25 БР |
| FORMAT: | CD-R |
| CAPACITY: | 0.700 GB |
| DIMENSION: | 12 СМ |
| SPEED: | 52X |
| REWRITABLE: | No |
| PRINTABLE: | No |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 023942434320 |