| DIMENSION IN INCHES | 14.0 " |
| MATERIAL | полиетилен/полиуретан |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | GOMMO SLEEVE GREY |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 14.0 " |
| MATERIAL: | полиетилен/полиуретан |
| COLOUR: | СИВ |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| EAN | 8020252195080 |







i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 14.0 " |
| MATERIAL | полиетилен/полиуретан |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | GOMMO SLEEVE GREY |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 14.0 " |
| MATERIAL: | полиетилен/полиуретан |
| COLOUR: | СИВ |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| EAN | 8020252195080 |