| DIMENSION IN INCHES | 16.0 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | RAZER |
| MODEL: | ROGUE 16 BAGPACK V3 BLACK |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 16.0 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| Gaming: | Yes |
| WARRANTY: | 6 MONTHS |
| EAN | 8886419387183 |






i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 16.0 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | RAZER |
| MODEL: | ROGUE 16 BAGPACK V3 BLACK |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 16.0 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| Gaming: | Yes |
| WARRANTY: | 6 MONTHS |
| EAN | 8886419387183 |