| ACCESSORY TYPE | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE | 2 БР |
| CAPACITY | 90 ml |
| Brand | DELONGHI |
| MODEL: | DELONGHI DLSC310 |
| ACCESSORY TYPE: | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE: | 2 БР |
| CAPACITY: | 90 ml |
| EAN | 8004399324787 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| ACCESSORY TYPE | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE | 2 БР |
| CAPACITY | 90 ml |
| Brand | DELONGHI |
| MODEL: | DELONGHI DLSC310 |
| ACCESSORY TYPE: | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE: | 2 БР |
| CAPACITY: | 90 ml |
| EAN | 8004399324787 |