| ACCESSORY TYPE | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE | 2 БР |
| CAPACITY | 200 ml |
| Brand | BLOMUS |
| MODEL: | 63653 |
| ACCESSORY TYPE: | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE: | 2 БР |
| CAPACITY: | 200 ml |
| EAN | 4008832636530 |



i
"" Today
| ACCESSORY TYPE | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE | 2 БР |
| CAPACITY | 200 ml |
| Brand | BLOMUS |
| MODEL: | 63653 |
| ACCESSORY TYPE: | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE: | 2 БР |
| CAPACITY: | 200 ml |
| EAN | 4008832636530 |