| ACCESSORY TYPE | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE | 2 БР |
| CAPACITY | 250 ml |
| Brand | BLOMUS |
| MODEL: | 63654 КАПУЧИНО |
| ACCESSORY TYPE: | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE: | 2 БР |
| CAPACITY: | 250 ml |



i
"" Today
| ACCESSORY TYPE | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE | 2 БР |
| CAPACITY | 250 ml |
| Brand | BLOMUS |
| MODEL: | 63654 КАПУЧИНО |
| ACCESSORY TYPE: | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE: | 2 БР |
| CAPACITY: | 250 ml |