| ACCESSORY TYPE | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE | 2 БР |
| CAPACITY | 280 ml |
| Brand | WMF |
| MODEL: | LATTE MACCHIATO WMF 2БР. |
| ACCESSORY TYPE: | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE: | 2 БР |
| CAPACITY: | 280 ml |
| EAN | 4000530735058 |









i
"" in 4 days
| ACCESSORY TYPE | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE | 2 БР |
| CAPACITY | 280 ml |
| Brand | WMF |
| MODEL: | LATTE MACCHIATO WMF 2БР. |
| ACCESSORY TYPE: | COFFEE |
| PIECES IN PACKAGE: | 2 БР |
| CAPACITY: | 280 ml |
| EAN | 4000530735058 |