| POWER | 650 W |
| SPEED LEVELS | 2 |
| CAPACITY OF MAIN BOWL | 2.00 L |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HR1507/00 |
| TYPE: | KITCHEN CHOPPER |
| POWER: | 650 W |
| SPEED LEVELS: | 2 |
| CAPACITY OF MAIN BOWL: | 2.00 L |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.786 kg |
| EAN | 8720389066627 |




