| POWER | 800 W |
| CAPACITY OF MAIN BOWL | 3.00 L |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SCB 8000BK |
| TYPE: | KITCHEN CHOPPER |
| POWER: | 800 W |
| CAPACITY OF MAIN BOWL: | 3.00 L |
| MATERIAL OF MAIN BOWL: | METAL |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.010 kg |
| EAN | 8590669384884 |







