| POWER | 120 W |
| SPEED LEVELS | 1 |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXCH120E |
| TYPE: | KITCHEN CHOPPER |
| POWER: | 120 W |
| SPEED LEVELS: | 1 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.800 kg |
| EAN | 8432406250079 |







| POWER | 120 W |
| SPEED LEVELS | 1 |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXCH120E |
| TYPE: | KITCHEN CHOPPER |
| POWER: | 120 W |
| SPEED LEVELS: | 1 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.800 kg |
| EAN | 8432406250079 |