| POWER | 800 W |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SCB 6150SS-EUE3 |
| TYPE: | KITCHEN CHOPPER |
| POWER: | 800 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.600 kg |
| EAN | 8590669292011 |







i
"" Today
| POWER | 800 W |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SCB 6150SS-EUE3 |
| TYPE: | KITCHEN CHOPPER |
| POWER: | 800 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.600 kg |
| EAN | 8590669292011 |