| POWER | 500 W |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | CHP 62522 W |
| TYPE: | KITCHEN CHOPPER |
| POWER: | 500 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.530 kg |
| EAN | 8690842476655 |








i
"" Today
Със своята мощност от 500 W, блендерът BEKO CHP 62522 предлага отлична производителност за бързо и ефективно смесване на различни съставки. Тази мощност е достатъчна за приготвяне на смутита, крем супи, сосове и други домашни рецепти.
Блендерът разполага с 500 мл кана, която е идеална за приготвяне на малки порции. Компактният размер го прави подходящ за малки кухни и лесен за съхранение.
Оборудван с 2 ножа, BEKO CHP 62522 гарантира равномерно и бързо смесване на съставките, като осигурява гладка и хомогенна текстура на напитките и храните.
| POWER | 500 W |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | CHP 62522 W |
| TYPE: | KITCHEN CHOPPER |
| POWER: | 500 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.530 kg |
| EAN | 8690842476655 |