| DISPLAY SIZE INCH | 8.0 " |
| RESOLUTION | 800x600 |
| Brand | DIVA |
| MODEL: | DF8014M |
| DISPLAY TYPE: | LCD |
| DISPLAY SIZE INCH: | 8.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 20.3 см |
| RESOLUTION: | 800x600 |
| CARD READER: | SD/SDHC/MMC |
| FORMAT: | JPEG,AVI,MP3 |
| USB: | Yes |
| SPEAKER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 23049482 |




