| DISPLAY SIZE INCH | 15.6 " |
| RESOLUTION | 1920 X 1080 |
| Brand | XMART |
| MODEL: | DF1524W |
| DISPLAY TYPE: | IPS LCD |
| DISPLAY SIZE INCH: | 15.6 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 39.6 см |
| RESOLUTION: | 1920 X 1080 |
| CARD READER: | SD |
| FORMAT: | JPG, JPEG, PNG, WEBP,MP4,3GP |
| USB: | Yes |
| INTERNAL MEMORY: | 32 GB |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202100587 |










