| WI-FI | Yes |
| Brand | DJI |
| MODEL: | PRO-VIEW COMBO RC MOTION2 |
| DRONE TYPE: | DRONE WITH CAMERA |
| CAMCORDER: | 48 |
| WI-FI: | Yes |
| CONTROLLER: | Yes |
| BATTERY TYPE: | 2420 mAh Li-ion |
| FLIGHT ENDURANCE: | ДО 18 МИНУТИ |
| INTERNAL MEMORY: | 20 GB |
| MEMORY CARD TYPE: | microSD ДО 256 GB |
| DIMENSION: | 180X180X80 MM |
| MAX FLIGHT DISTANCE: | ДО 5000 МЕТРА |
| GPS: | Yes |
| FREQUENCY RANGE: | 2.4 / 5.8 GHz |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ОБХВАТ - СПРЯМО "CE" РЕГУЛАЦИИ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6941565952219 |







