| COLOUR OF SURFACE | ХРОМ |
| LENGTH | 98.00 см |
| SOAP DISH | No |
| HAND SHOWER INCLUDED | 1-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED | 150 см |
| Brand | SYNCHRO |
| MODEL: | SKL-6028A |
| COLOUR OF SURFACE: | ХРОМ |
| LENGTH: | 98.00 см |
| SOAP DISH: | No |
| HAND SHOWER INCLUDED: | 1-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED: | 150 см |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ТЕЛЕСКОПИЧНА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800132516250 |






