| COLOUR OF SURFACE | ХРОМ |
| LENGTH | 60.00 см |
| SOAP DISH | No |
| Brand | VIDIMA |
| MODEL: | SEVAJET S1 |
| COLOUR OF SURFACE: | ХРОМ |
| LENGTH: | 60.00 см |
| SOAP DISH: | No |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДВОЙНОПЛЕТЕН МЕТАЛЕН ШЛАУХ |
| EAN | 3800861021964 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| COLOUR OF SURFACE | ХРОМ |
| LENGTH | 60.00 см |
| SOAP DISH | No |
| Brand | VIDIMA |
| MODEL: | SEVAJET S1 |
| COLOUR OF SURFACE: | ХРОМ |
| LENGTH: | 60.00 см |
| SOAP DISH: | No |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДВОЙНОПЛЕТЕН МЕТАЛЕН ШЛАУХ |
| EAN | 3800861021964 |