| TAP INCLUDED | FOR SHOWER |
| TAP PURPOSE | FOR SHOWER |
| FIX-SHOWER-DIAMETER | 250 мм |
| HAND SHOWER INCLUDED | 3-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED | 150 см |
| SOAP DISH | No |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | БЛЕЙК |
| TAP INCLUDED: | FOR SHOWER |
| TAP PURPOSE: | FOR SHOWER |
| FIX-SHOWER-DIAMETER: | 250 мм |
| HAND SHOWER INCLUDED: | 3-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED: | 150 см |
| SOAP DISH: | No |
| HEIGHT: | РЕГУЛИРУЕМА 86-123 СМ |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ТЕРМОСТАТЕН СМЕСИТЕЛ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН МАТ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354245817 |








