| TAP INCLUDED | FOR SHOWER |
| TAP PURPOSE | FOR SHOWER |
| FIX-SHOWER-DIAMETER | 200 мм |
| HAND SHOWER INCLUDED | 1-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED | 150 см |
| SOAP DISH | No |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | РОСА ICT 8889 |
| TAP INCLUDED: | FOR SHOWER |
| TAP PURPOSE: | FOR SHOWER |
| FIX-SHOWER-DIAMETER: | 200 мм |
| HAND SHOWER INCLUDED: | 1-FUNCTION |
| SHOWER HOSE INCLUDED: | 150 см |
| SOAP DISH: | No |
| HEIGHT: | РЕГУЛИРУЕМА 86-123 СМ |
| WARRANTY MIXER TAP: | 60 МЕСЕЦА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6928354210194 |


