| NUMBER OF FUNCTION | 3 |
| COLOUR OF SURFACE | ЧЕРЕН МАТ |
| DIAMETRE | 130 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| NUMBER OF FUNCTION: | 3 |
| COLOUR OF SURFACE: | ЧЕРЕН МАТ |
| DIAMETRE: | 130 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354251276 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| NUMBER OF FUNCTION | 3 |
| COLOUR OF SURFACE | ЧЕРЕН МАТ |
| DIAMETRE | 130 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| NUMBER OF FUNCTION: | 3 |
| COLOUR OF SURFACE: | ЧЕРЕН МАТ |
| DIAMETRE: | 130 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354251276 |