| WI-FI | Yes |
| GPS | Yes |
| Brand | GOPRO |
| MODEL: | HERO13 BK ULTRA WIDE ED |
| ANGLE OF VIEW: | 177° |
| STILL IMAGE: | Yes |
| IMAGE RESOLUTION: | 27 MPx |
| IMAGE STABILIZATION: | Yes |
| LCD DISPLAY: | Yes |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.3 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 5.8 см |
| WI-FI: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WATERPROOF: | Yes |
| MEMORY CARD: | microSD |
| OUTPUT: | USB-C |
| WEIGHT: | 154 гр. |
| DIMENSION (H, W, D): | 51 x 72 x 34 mm |
| BATTERY: | 1900MAH |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 810116383818 |











