| RESOLUTION | 4.0 MPx |
| WI-FI | No |
| GPS | No |
| Brand | NILOX |
| MODEL: | V1 FLIP |
| ANGLE OF VIEW: | 170° |
| RESOLUTION: | 4.0 MPx |
| STILL IMAGE: | Yes |
| IMAGE RESOLUTION: | 20 MPx |
| IMAGE STABILIZATION: | Yes |
| LCD DISPLAY: | Yes |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 5.1 см |
| GPS: | No |
| BLUETOOTH: | No |
| WATERPROOF: | Yes |
| DUSTPROOF: | No |
| MEMORY CARD: | microSD |
| INPUT: | USB |
| OUTPUT: | HDMI |
| REMOTE CONTROL: | No |
| WEIGHT: | 65g |
| DIMENSION (H, W, D): | 40 x 60 x 23 mm |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8054320849537 |













