- 8 Сензора за биоелектричен импеданс анализ и смарт BIA чип
- Сегментен анализ на цялото тяло (ръце, крака, торс)
- Последно поколение Bluetooth 5.0 модул – Осигурява мигновена връзка с Вашия смартфон и надежден трансфер на събраните данни
- Голям контрастен LCD дисплей – Показва информация за тегло, процент телесни мазнини, стойност на BMI, ниво на заряд на батериите и статус на Bluetooth връзка
- Информация за 20 елемента на телесната структура с едно измерване
- Компактен и лек дизайн – Размери: 333 x 305 x 33.5 мм и тегло 2.12 кг
- Здрав и устойчив – 6 мм темперирано стъкло
- Прецизно измерва тегло в границите от 5 до 180 кг
- Интуитивно смарт приложение за Android и iOS устройства

Следете всички показатели през интуитивния интерфейс на смартфон приложението
- Обобщава всички измервания и показва в детайлни графики събраната информация
- Задаване на цели и проследяване на постигнатия прогрес
- Възможност за изготвяне на подробен доклад, съдържащ сегментен анализ на всички измерени показатели
- Възможност за споделяне на резултатите с приятели
- Едновременно използване от до 24 потребителя
- Възможност за синхронизация с Apple Health, Samsung Health, Fitbit и Google Fit


ГОЛЯМ КОНТРАСТЕН LCD ДИСПЛЕЙ
Получавате мигновена информация за Вашето тегло, Процент телесни мазнини и Индекс на Телесната Маса (BMI).

BLUETOOTH 5.0 ЗА ВРЪЗКА СЪС СМАРТФОН
Интуитивно приложение за смартфон за автоматично синхронизиране и обобщаване на измерените данни.

BIA (BIOIMPEDANCE ANALYSIS) ТЕХНОЛОГИЯ
Вграден смарт BIA чип и прецизни сензори за Биоелектричен Импеданс Анализ (BIA). Повърхност от индиево-калаен оксид (ITO), с отлична проводимост към сензорите.

ДО 24 ПОТРЕБИТЕЛЯ
Приложението за смартфон позволява създаване на до 24 потребителски профила. По време на измерване везната автоматично разпознава потребителски профил, спрямо теглото (необходимо е наличието на разлика от ±2 кг).

ПРЕЦИЗЕН СЕГМЕНТЕН АНАЛИЗ НА ЦЯЛОТО ТЯЛО
8-те BIA сензора позволяват сегментен анализ на цялото тяло (ръце, крака и торс), осигурявайки максимално точни резултати с всяко измерване.

ДАННИ ЗА 20 ЕЛЕМЕНТА НА ТЕЛЕСНАТА СТРУКТУРА
Създайте профил и следете всички показатели, предоставени в детайлни графики, през интуитивния интерфейс на приложението за смартфон.
СПЕЦИФИКАЦИИ
| Обхват на измерване (килограми): | 5 – 180 кг |
| Разделителна способност: | 0.1 кг |
| Точност: | ±0.05 кг |
| Свързаност: | Bluetooth 5.0 |
| Сензори за биоелектричен (BIA) анализ: | 8 бр. |
| LCD Дисплей: | 73 x 40 мм |
| Размери: | 333 x 305 x 33.5 мм |
| Тегло: | ~2012 г |
| Съвместими ОС: | Android (след версия 6.0) iOS (след версия 8.0) |
| Захранване: | 4 x Батерии AA (LR6) |
| TYPE | СМАРТ КАНТАР |
| Brand | XMART |
| MODEL: | BT Scale FG2311BH BК |
| TYPE: | СМАРТ КАНТАР |
| BODY FAT: | Yes |
| MUSCLE PERCENTAGE: | Yes |
| FEATURES: | 8 СЕНЗОРА ЗА БИОЛОГИЧЕН АНАЛИЗ |
| COMPATIBILITY: | Android, iOS |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202099287 |








