| AMPERAGE | 10.00 A |
| MAXPOWER-W | 2300.0 W |
| Brand | LEDVANCE |
| MODEL: | SMART+ |
| TYPE: | СМАРТ КОНТАКТ |
| CONNECTIVITY: | WIFI 2.4 GHZ |
| USAGE: | ВЪТРЕШНА |
| AMPERAGE: | 10.00 A |
| MAXPOWER-W: | 2300.0 W |
| IP: | IP 20 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4058075522800 |





i
"" in 7 days
| AMPERAGE | 10.00 A |
| MAXPOWER-W | 2300.0 W |
| Brand | LEDVANCE |
| MODEL: | SMART+ |
| TYPE: | СМАРТ КОНТАКТ |
| CONNECTIVITY: | WIFI 2.4 GHZ |
| USAGE: | ВЪТРЕШНА |
| AMPERAGE: | 10.00 A |
| MAXPOWER-W: | 2300.0 W |
| IP: | IP 20 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4058075522800 |