- Изключете зарядното устройство след 2 часа.
- Включете вентилатора в 6:10.
- Изключете лампата в 22:00.
- Включете овлажнителя след 30 минути.
| AMPERAGE | 10.00 A |
| MAXPOWER-W | 2300.0 W |
| Brand | TP-LINK |
| MODEL: | TAPO P100 |
| TYPE: | СМАРТ КОНТАКТ |
| CONNECTIVITY: | WI-FI 2.4GHZ |
| SOCKETS: | 1БР |
| USAGE: | ВЪТРЕШНА |
| SCHEDULE SET: | ЗАДАВАНЕ НА ГРАФИК,ТАЙМЕР |
| AMPERAGE: | 10.00 A |
| MAXPOWER-W: | 2300.0 W |
| IP: | IP20 |
| EAN | 4897098681619 |














