Директен контрол от вашето мобилно устройство
Управлявайте вашите свързани устройства от всяко място и по всяко време с приложението Tapo.
Гласово управление
Удобно и без усилия, чрез Amazon Alexa или Google Assistant
Спестете пари и енергия
Наблюдавайте консумацията на енергия на свързаните устройства чрез приложението Tapo.
Спестете енергия, като използвате вашите уреди ефективно.
Бъдете Smart
Предварително задайте работни програми за вашите устройства и живейте ефективно,
превръщайки вашия дом в истински умен дом!
Групурайте устройствата за множествено управление
Комбинирайте няколко устройства в една група, за да ги управлявате всички с едно докосване. Включете или изключете всички с едно действие – вече няма нужда от повтарящи се действия.
Мощни функции и компактен размер
Tapo P115 е създаден, за да остави повече пространство около себе си, като оставя съседните контакти свободни за достъп, предлагайки повече гъвкавост
Памет при изключване
Няма захранване? Няма интернет връзка? Няма проблем! Вашите рутинни процедури ще останат в паметта на вашия интелигентен контакт.
Статус
След като захранването или връзката се възстановят, вашият интелигентен контакт Tapo може да приеме конкретно състояние на захранване:
— Предишно състояние на захранване (по подразбиране)
— Изкл
— Вкл
Безопасност
- Подсилен материал, UL94-V0 PC.
- Проектиран за предотвратяване на случайни електрически удари.
- Антикорозионен, никелиран.
- Под строг контрол на качеството от CE, UKCA сертификати.
Споделете със семейството
Управлението на устройството Tapo не е ограничено до един човек. Можете да споделяте разрешения за управление с останалата част от вашето семейство, така че всеки да може да се наслаждава на интелигентните устройства Tapo.
Защитете дома си, когато сте далеч
С режима Далеч вашият интелигентен контакт симулира, че някой е у дома. Просто свържете лампа към контакта Tapo, активирайте режима Далеч и тя ще се включва/изключва на произволни интервали, създавайки впечатлението, че някой си е вкъщи.
Лесна настройка и управление
Инсталирането на вашия интелигентен контакт е много лесно и не отнема много време. Просто следвайте стъпките в приложението Tapo и завършете инсталацията само за няколко минути. След това управлявайте всичко директно от вашия телефон или таблет.
*Не е необходим отделен хъб или аксесоари
| AMPERAGE | 16.00 A |
| MAXPOWER-W | 3680.0 W |
| Brand | TP-LINK |
| MODEL: | TAPO P115 |
| TYPE: | СМАРТ КОНТАКТ |
| CONNECTIVITY: | WI-FI 2.4GHZ |
| SOCKETS: | 1БР |
| USAGE: | ВЪТРЕШНА |
| SCHEDULE SET: | ЗАДАВАНЕ НА ГРАФИК,ТАЙМЕР |
| AMPERAGE: | 16.00 A |
| MAXPOWER-W: | 3680.0 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4897098687406 |





