| AMPERAGE | 16.00 A |
| MAXPOWER-W | 3500.0 W |
| Brand | XMART |
| MODEL: | WSP20 |
| TYPE: | СМАРТ КОНТАКТ |
| CONNECTIVITY: | WIFI 2.4 GHZ |
| USAGE: | ВЪТРЕШНА |
| AMPERAGE: | 16.00 A |
| MAXPOWER-W: | 3500.0 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202094329 |





2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today








| Входящ ток: | AC 100V-240V (50/60 Hz) |
| Максимално натоварване: | 3500W (16A) |
| WiFi: | 2.4GHz, 802.11 b/g/n |
| Системни изисквания: | Android OS: след V5.0 iOS: след V8.0 |
| Размери: | 50 x 55 x 82 мм |
| Тегло: | 85 гр. |
| AMPERAGE | 16.00 A |
| MAXPOWER-W | 3500.0 W |
| Brand | XMART |
| MODEL: | WSP20 |
| TYPE: | СМАРТ КОНТАКТ |
| CONNECTIVITY: | WIFI 2.4 GHZ |
| USAGE: | ВЪТРЕШНА |
| AMPERAGE: | 16.00 A |
| MAXPOWER-W: | 3500.0 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202094329 |