| HEIGHT | 100.00 мм |
| WIDTH | 260.00 мм |
| LENGTH | 60.00 мм |
| Brand | METALTEX |
| MODEL: | VIVA! |
| FORM: | ПРАВОЪГЪЛНИК |
| MATERIAL: | МЕТАЛ С POLYTHERM ПОКРИТИЕ |
| COLOUR: | СИВ МЕТАЛИК |
| RACH NUMBER: | 1 |
| HEIGHT: | 100.00 мм |
| WIDTH: | 260.00 мм |
| LENGTH: | 60.00 мм |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 8002524048041 |




