| POWER CONSUMPTION | 35 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY | 2000.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT | 2.50 м |
| MAX IMMERSION DEPTH | 2.00 м |
| Brand | TIP |
| MODEL: | WPS 2000R |
| POWER CONSUMPTION: | 35 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY: | 2000.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT: | 2.50 м |
| MAX IMMERSION DEPTH: | 2.00 м |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.400 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4011458304226 |




